Pagesa Fleksibel
Rreth nesh

Kush Jemi Ne

Blue Magic Group ka specializime në kryerjen e transplanteve me MICRO FUE SAPPHIRE dhe DHI CHOI PEN, së bashku me Trajtimet më të mira PRP, duke përdorur teknologjinë dhe metodat më të fundit për të dhënë rezultatet më të mira të mundshme për çdo pacient. Me zyrën tonë qendrore në Londër dhe zyrat mjekësore në Tiranë dhe Stamboll, trajtimet tona janë të disponueshme për burrat dhe gratë në mbarë botën dhe kryhen në kushtet më të sigurta në Klinikën tonë në Stamboll, Turqi.

Pse ne

Pse Zgjidhni BlueMagic Group?

Siç na perfaqëson vetë emri, së bashku me ekipin tonë të kirurgëve të çertifikuar në nivele nderkombetare ,jemi të përkushtuar t’u japim përvoja magjike pacientëve tanë duke ofruar transplantin më të mirë të flokëve krahasuar me çdo emër tjetër në industri. Ne synojmë t’ju ofrojmë operacionin më të rehatshëm dhe rezultatet të garanatuara; bashkë me një udhëtim të paharrueshëm.

Jo vetëm kaq! Dihet që kostot tona janë 70% më pak krahasuar me çdo klinikë tjetër në Londër ose klinikë te mbjelljes së flokëve në Mbretërine e Bashkuar, ITALI dhe SHBA. E gjithë kjo, me zero cënim në cilësinë e trajtimit tuaj, qëndrimit dhe gjithë udhëtimit!

Përvojë BMG

Përjetoni sigurinë nga BlueMagic Group

Ne vlerësojmë organizimin dhe të ndjekim rregullat, prandaj të gjitha transplantet tona bëhen në një mjedis të sigurt, në një spital te akredituar nga JCI. Çdo trajtim është i garantuar dhe kryhet sipas standarteve më të larta të industrisë, për më tepër ju do të keni garancinë se flokët tuaj të rinj nuk do të bien më kurrë.

Ne ofrojme nje pervoje Magjike, jo thjesht nje transplant flokesh
Shtypi & Çmimet

Plotësisht e Akredituar

Të gjitha transplantet tona janë të sigurta dhe bëhen në një spital të akredituar nga JCI, çdo trajtim kryhet sipas standardeve më të larta të industrisë dhe mbulohet nga një garanci e përjetshme;pra flokët tuaj nuk do të bien më kurrë.

FDA është përgjegjëse për mbrojtjen e shëndetit publik duke siguruar sigurinë, efikasitetin dhe sigurinë e barnave njerëzore dhe veterinare, produkteve biologjike,etj.

Komisioni i Përbashkët Ndërkombëtar punon për të përmirësuar sigurinë e pacientit dhe cilësinë e kujdesit shëndetësor ndërkombëtarisht duke ofruar edukim, botime.

Çdo ndërhyrje dhe transplant i yni mbulohet tërësisht nga Garancisë e Artë e përjetshme

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Media

Njihuni me nklinikën tonë

 Klinika jonë ndodhet në zemër të Stambollit, Turqi. Ajo drejtohet nga një ekip profesionistësh mjekësor shumë i trajnuar, i cili gëzon një përvojë prej më shumë se 15 vjetësh në të njëjtën industri. Meqenëse e kuptojmë kërkesën dhe dëshirën e çdo individi që vuan nga rënia e flokëve, ne sigurohemi cdo ditë që të arrijmë të mposhtim konkurencën tonë dhe të arrijmë t’i japim pacientit koston më të mirë të transplantit të flokëve në Turqi në të gjithë tregun me moton “ZERO Kompromis, GJITHMONË”

Gjate rrugëtimit, BlueMagic Group ka përfunduar më shumë se 21,000 transplante flokësh, secili prej tyre ka shkëlqyer në ligën e tij dhe u ka dhënë rezultatin e deshiruar të gjithë pacientëve tanë. Duke u bazuar në eksperiencën tonë, e themi me bindje që një transplant flokësh mund të jetë një përvojë që jetë-ndryshuese dhe kjo është arsyeja per te cilën ne punojmë,duke i dhene pacientit mundësine e një përvojë të sigurt, të rehatshme, luksoze dhe të paharrueshme gjatë gjithë procesit.

 Nga konsultimi juaj fillestar, te kontrolli post operativ, 365 ditë mbështetje e plotë, ne garantojmë që flokët tuaj të mos bien kurrë më, BlueMagic Group, klinika më e mirë për mbjelljen e flokëve në Stamboll do të qëndrojë me krenari pranë vendimit tuaj për të na zgjedhur.

Zbulo me shume
slider
slider
slider
Ekipi ynë

                   Njihuni me profesionistët!

Secili anëtar i ekipit tonë është një kirurg i trajnuar dhe me përvojë disavjecare. Të gjitha operacionet bëhen në klinikë të miratuar nga Komisioni Ndërkombëtar (JCI) dhe të akredituar nga Administrata e Ushqimit dhe Barnave (FDA) në Stamboll; Turqi.

Pacienteve Na Dua

Deshmite e Pacienteve

Google Trust Piolet Proven Expert
Një nga klinikat më të mira në Turqi!
Testimonial

Konsulencë shumë e detajuar, kemi kaluar në çdo hap të procedurës dhe shërbimet e përfshira. Pa dyshim një nga klinikat më të mira në Turqi. Klinika sterilizohej çdo 20 minuta dhe operacioni im është bërë nga kirurgu kryesor, faleminderit

- Yusuf Sideeq & Muhammed Sajad
- Afganistan dhe Bangladesh
Shumë i kënaqur!
Testimonial

Asistenti ishte shumë profesionist dhe i sjellshëm dhe më ndoqi duke më dhënë të gjitha informacionet që më duheshin. Jam shumë i kënaqur.

- Claudio Dorotea
- Portugali
Ekipi i ndershëm, i sjellshëm dhe profesional
Testimonial

i përkushtuar, i sinqertë, profesionist, i sjellshëm dhe jashtëzakonisht efektiv në komunikim. Konsulenti im mjekësor ishte jashtëzakonisht mbështetës me të gjitha kërkesat e mia. Unë mund t’ia rekomandoj këtë klinikë kujtdo që kërkon një përvojë që të ndryshojë jetën.

- Daniel Pal
- Fixhi
Në përgjithësi, një përvojë e shkëlqyer në Stamboll
Testimonial

Përvojë e bukur në Stamboll, pyeta BlueMagic Clinic pasi isha i interesuar për një transplant flokësh dhe u kontaktova nga një konsulente mrekullueshme. Ajo ishte shumë e këndshme dhe profesionale me punën e saj dhe iu përgjigj çdo pyetjeje që unë i drejtoja pa asnjë hezitim. Në përgjithësi, shkëlqyeshëm përvojë në Stamboll dhe mezi pres të shoh rezultatet e flokëve të mi në vazhdim

- Giovanni Dagher
- Liban
Ekip shumë mbështetës!
Testimonial

Mirë që jam futur në këtë klinikë, pasi gjithmonë kam dashur të fitoj më shumë besim. Ata ishin shumë mbështetës.

- Mehdi Boudjoghra
- Francë
Ekipi më bëri të ndihem i veçantë
Testimonial

Unë kam bërë 1 vit kërkime dhe kur takova BlueMagic Group kuptova menjëherë se ishte klinika e duhur. Konsulencë perfekte dhe profesionale, klinikë moderne dhe profesionale. Ekipi mjekësor më bëri të ndihem i veçantë. Tani unë nuk mund të pres që rezultatet e mia të fillojnë të jenë të dukshme.

- Ruben Plummer
- Panama
Staf i respektueshëm dhe klinika më e mirë
Testimonial

“Shumë e ndryshme nga shumë klinika të tjera. Unë kam qenë në kontakt me staf të respektueshëm.  “

- Carlos Alvarado Mora
- Spanjë
Shumë profesionale dhe e dobishme
Testimonial

jam i kënaqur që gjeta këtë klinikë, nga fillimi në fund gjithçka shkoi mirë. Procedura shkoi mirë, nuk ndjeva asnjë dhimbje dhe tani jam duke pritur për rezultatet. Një përmendje e veçantë për konsulentin tim i cili ka qenë shkëlqyeshëm që nga fillimi, shumë profesional dhe gjithmonë i dobishëm.

- Andreas Tofias
- Qipro
Në përgjithësi përvojë e mirë edhe në situatën COVID-19
Testimonial

Përvojë shumë e mirë e përgjithshme me BlueMagic Group. Pas konsultimit vendosa të vazhdoj menjëherë edhe në kushtet e Covid, nuk kishte fare problem. Më caktuan një konsulent mjekësor, të cilin unë faleminderit për ndihmën, për të më udhëhequr gjatë gjithë procesit dhe për të organizuar gjithçka.

- Panos Nikopolitidis
- Greqi
Të ndershëm dhe të përulur
Testimonial

Te sinqerte dhe te thjeshte qe nga dita e parë që më janë përgjigjur dhe më kanë ndihmuar menjëherë, çdo pyetje e imja është sqaruar dhe konsulenti im mjekësor më ka lehtësuar gjithçka. Përvoja ime në klinikë ishte e bukur, operacioni shkoi mirë dhe ata më trajtoi si familje.

- Abel Tesfamariam
- Eritrea
Faleminderit shumë për shërbimin tuaj të mrekullueshëm.
Testimonial

Faleminderit shumë për shërbimin tuaj të mrekullueshëm. Një nga përvojat më të mira në jetën time! Pa fjalë se si ka ndryshuar jeta ime! Rekomandohet shumë!!

- Paulo Ricardo
- Brazil
I mahnitur dhe kaq i lumtur me transplantin tim të flokëve
Testimonial

Gjeta këtë kompani të quajtur BlueMagic Group në fund të vitit 2019 për transplantin tim të flokëve. Duhet të them se tani është viti 2020 dhe unë kam bërë transplantin tim dhe jam i habitur dhe kaq i lumtur me transplantin tim është një nga kompanitë më të mira të transplantit të flokëve në Stamboll. Stafi është kaq profesional dhe i kujdesshëm dhe ata vërtet kujdesen për pacientët e tyre.

- Samir Umar
- Indi
Unë ua rekomandoj këtë kompani të gjithëve.
Testimonial

Jam shumë i kënaqur me transplantin tim të flokëve. Të gjithë ishin profesionistë dhe u kujdesën shumë për mua që nga momenti kur erdha në Stamboll. Konsulentja ime mjekësore ishte e shkëlqyer që në fillim dhe ajo organizoi gjithçka perfekte. Falë mjekut, të gjitha gjërat për një përvojë pozitive

- Nicolae Florea
- Bullgari
Staf fantastik dhe ndjekje në kohë
Testimonial

BlueMagic është një klinikë e pajisur mirë për transplantin e flokëve. Stafi i tyre fantastik merr një ndjekje të rregullt dhe në kohë. U ndjeva i qetë që nga momenti kur mora transplantin tim nga BlueMagic.

- Giuliano Baku
- Shqipëri
Floke super te dendur
Testimonial

Rezultatet mahnitëse dhe të dendura! Flokët duken natyral dhe shërbimi ishte fantastik. Kushëriri im dhe unë e bëmë 5 muaj më parë dhe jemi më se të kënaqur me rezultatin, 100% e rekomanduar. Nëse dëshironi të jeni krenarë për pamjen dhe flokët tuaj me cilësi të lartë mjekët zgjedhin BlueMagic Group.Gjithashtu shijuam qytetin e bukur të Stambollit me staf të ngrohtë dhe shërbime me 5 yje!

- Arben & Astrit 
- Maqedoni
“Duhet ta lexosh kete!!! Shume e vlefshme”
Testimonial

Ju duhet ta lexoni këtë !!! Shumë i besueshëm nuk mund të theksoj sa skeptik isha dhe sa shumë kërkime bëra (orë dhe orë) dhe të gjitha u shpaguan duke më çuar në klinikën e duhur. Nuk mund t’i rekomandoj këta njerëz Besoj se kjo klinikë ishte e duhura për mua dhe nuk besoj se ndonjë tjetër mund të ketë arritur atë që kanë për mua.

- Joseph Bua Otema
- Uganda
Shumë i kënaqur me procesin!
Testimonial

Që nga fillimi, udhëtimi im nga aeroporti deri tek vetë operacioni, duke përfshirë transportin dhe akomodimin ishte perfekt! Shumë i kënaqur me gjithçka.

- Mathew Campbell
- Irlandë
Procedurë pa dhimbje dhe kirurgë profesionistë!
Testimonial

Procedura ishte pa dhimbje, dhe stafi ishte shumë profesional. Nuk u frikësova aspak. Hoteli ka qenë më i miri që kam parë ndonjëherë në jetën time. Kirurgu dhe ekipi i tij mjekësor ishin shumë miqësorë. profesional dhe i pergjegjshem ndaj nevojave te mia.U be vetem ne 6 ore!

- Daniel Marquez
- Meksikë
Klinika e sjellshme dhe e ndershme...
Testimonial

Anëtarët e Klinikës ishin shumë të sjellshëm dhe të ndershëm. Unë jam japonez… Edhe pse kishte pasur pengesa gjuhësore midis turqishtes dhe japonezëve, anëtarët e klinikës u kujdesën vërtet për mua dhe përvojën time. Nëse një ditë do të bëj një seancë të dytë, BlueMagic do të jetë sërish zgjedhja ime. i

- Kazuki
- Japon
Përputhej me pritshmëritë e mia...
Testimonial

Gjithçka ishte ashtu siç thanë se do të ishte. Ata ishin mjaft të dobishëm dhe profesional, çdo pyetje e mia mori përgjigje. Tani e vetmja gjë që duhet të shohim është nëse flokët do të rriten dhe shpresojmë se do të sa me shpejt!

- Marija Djuric
- Serbi
Ckemi, i kam besuar veten...
Testimonial

Ckemi, kam bërë transplantin tim të flokëve në BlueMagic Group, jam shumë i kënaqur me rezultatet, është një nga transplantet më të mira të flokëve në Turqi, do t’i rekomandoja pasi ata do të kujdesen për ju duke ju ofruar më të mirën. rezultatet.

- Julien Zlatea
- Rumani
Klinikë e besueshme dhe profesionale
Testimonial

Në vitin 2018, në vitin 2018, në calvo no es una obligación, ¡es una elección! todos los puntos de vista.

- Andrea Mantovani
- Itali
Shërbimi ndaj klientit është 10/10
Testimonial

Shërbimi ndaj klientit është 10/10, ata shpjeguan të gjithë procedurën në detaje dhe madje u kthyen në gjëra që nuk i kuptoja, duke iu përgjigjur çdo pyetjeje që kisha për qetësinë time. Përvoja ime në Klinikë ishte më se e kënaqshme!

- Adam Uber
- Mbretëria e Bashkuar
Lajmet tona

BlueMagic Lajme

Mësoni më shumë rreth botës së procedurës së transplantit të flokëve dhe BlueMagic Group për të zbuluar se cili trajtim do t'ju përshtatet më së miri dhe dëshirën tuaj për flokë të trashë e të gjatë!

Blog Oct 22, 2021

Tracking Down The Best Clinic For Hair Transplant In Turkey

Lexo më shumë
Blog Oct 22, 2021

A Guide To Get The Best Hair Transplant In Turkey

Lexo më shumë
Blog Sep 01, 2021

Answers To Your 10 Most Important Questions On Hair Transplant

Lexo më shumë
Instagram

@bluemagicgroupclinic

Youtube

BlueMagic Group - Transplanti i flokeve

Merrni KONSULTEN tuaj falas!

Jeni kuriozë të dini se si do të shkonte transplanti i flokëve tuaj? Lidhuni me ne sot dhe na lejoni t'ju ndihmojmë të kuptoni gjithçka në detaje të plota me ndihmën e një konsulte falas. Konsulentët tanë mjekësorë janë një mesazh larg!

Profie Merrni konsultë falas