Pagesa Fleksibel
Pagesa Fleksibel

Zgjidhje fleksibel

Ne në BlueMagic Group duam që çdo vizitor ynë të mos shqetësohet për koston dhe të besojë nëse ofrohen opsionet e duhura Financiare mund t’i ndihmojnë pacientët tanë me përvojën BlueMagic me koston më të ulët.

Ju meritoni transplantin e flokëve me cilësi më të mirë me koston më të përballueshme
Klienti Na Dua

Deshmite e Pacienteve

Google Trust Piolet Proven Expert
Një nga klinikat më të mira në Turqi!
Testimonial

Konsulencë shumë e detajuar, kemi kaluar në çdo hap të procedurës dhe shërbimet e përfshira. Pa dyshim një nga klinikat më të mira në Turqi. Klinika sterilizohej çdo 20 minuta dhe operacioni im është bërë nga kirurgu kryesor, faleminderit

- Yusuf Sideeq & Muhammed Sajad
- Afganistan dhe Bangladesh
Shumë i kënaqur!
Testimonial

Asistenti ishte shumë profesionist dhe i sjellshëm dhe më ndoqi duke më dhënë të gjitha informacionet që më duheshin. Jam shumë i kënaqur.

- Claudio Dorotea
- Portugali
Ekipi i ndershëm, i sjellshëm dhe profesional
Testimonial

i përkushtuar, i sinqertë, profesionist, i sjellshëm dhe jashtëzakonisht efektiv në komunikim. Konsulenti im mjekësor ishte jashtëzakonisht mbështetës me të gjitha kërkesat e mia. Unë mund t’ia rekomandoj këtë klinikë kujtdo që kërkon një përvojë që të ndryshojë jetën.

- Daniel Pal
- Fixhi
Në përgjithësi, një përvojë e shkëlqyer në Stamboll
Testimonial

Përvojë e bukur në Stamboll, pyeta BlueMagic Clinic pasi isha i interesuar për një transplant flokësh dhe u kontaktova nga një konsulente mrekullueshme. Ajo ishte shumë e këndshme dhe profesionale me punën e saj dhe iu përgjigj çdo pyetjeje që unë i drejtoja pa asnjë hezitim. Në përgjithësi, shkëlqyeshëm përvojë në Stamboll dhe mezi pres të shoh rezultatet e flokëve të mi në vazhdim

- Giovanni Dagher
- Liban
Ekip shumë mbështetës!
Testimonial

Mirë që jam futur në këtë klinikë, pasi gjithmonë kam dashur të fitoj më shumë besim. Ata ishin shumë mbështetës.

- Mehdi Boudjoghra
- Francë
Ekipi më bëri të ndihem i veçantë
Testimonial

Unë kam bërë 1 vit kërkime dhe kur takova BlueMagic Group kuptova menjëherë se ishte klinika e duhur. Konsulencë perfekte dhe profesionale, klinikë moderne dhe profesionale. Ekipi mjekësor më bëri të ndihem i veçantë. Tani unë nuk mund të pres që rezultatet e mia të fillojnë të jenë të dukshme.

- Ruben Plummer
- Panama
Staf i respektueshëm dhe klinika më e mirë
Testimonial

“Shumë e ndryshme nga shumë klinika të tjera. Unë kam qenë në kontakt me staf të respektueshëm.  “

- Carlos Alvarado Mora
- Spanjë
Shumë profesionale dhe e dobishme
Testimonial

jam i kënaqur që gjeta këtë klinikë, nga fillimi në fund gjithçka shkoi mirë. Procedura shkoi mirë, nuk ndjeva asnjë dhimbje dhe tani jam duke pritur për rezultatet. Një përmendje e veçantë për konsulentin tim i cili ka qenë shkëlqyeshëm që nga fillimi, shumë profesional dhe gjithmonë i dobishëm.

- Andreas Tofias
- Qipro
Në përgjithësi përvojë e mirë edhe në situatën COVID-19
Testimonial

Përvojë shumë e mirë e përgjithshme me BlueMagic Group. Pas konsultimit vendosa të vazhdoj menjëherë edhe në kushtet e Covid, nuk kishte fare problem. Më caktuan një konsulent mjekësor, të cilin unë faleminderit për ndihmën, për të më udhëhequr gjatë gjithë procesit dhe për të organizuar gjithçka.

- Panos Nikopolitidis
- Greqi
Të ndershëm dhe të përulur
Testimonial

Te sinqerte dhe te thjeshte qe nga dita e parë që më janë përgjigjur dhe më kanë ndihmuar menjëherë, çdo pyetje e imja është sqaruar dhe konsulenti im mjekësor më ka lehtësuar gjithçka. Përvoja ime në klinikë ishte e bukur, operacioni shkoi mirë dhe ata më trajtoi si familje.

- Abel Tesfamariam
- Eritrea
Faleminderit shumë për shërbimin tuaj të mrekullueshëm.
Testimonial

Faleminderit shumë për shërbimin tuaj të mrekullueshëm. Një nga përvojat më të mira në jetën time! Pa fjalë se si ka ndryshuar jeta ime! Rekomandohet shumë!!

- Paulo Ricardo
- Brazil
I mahnitur dhe kaq i lumtur me transplantin tim të flokëve
Testimonial

Gjeta këtë kompani të quajtur BlueMagic Group në fund të vitit 2019 për transplantin tim të flokëve. Duhet të them se tani është viti 2020 dhe unë kam bërë transplantin tim dhe jam i habitur dhe kaq i lumtur me transplantin tim është një nga kompanitë më të mira të transplantit të flokëve në Stamboll. Stafi është kaq profesional dhe i kujdesshëm dhe ata vërtet kujdesen për pacientët e tyre.

- Samir Umar
- Indi
Unë ua rekomandoj këtë kompani të gjithëve.
Testimonial

Jam shumë i kënaqur me transplantin tim të flokëve. Të gjithë ishin profesionistë dhe u kujdesën shumë për mua që nga momenti kur erdha në Stamboll. Konsulentja ime mjekësore ishte e shkëlqyer që në fillim dhe ajo organizoi gjithçka perfekte. Falë mjekut, të gjitha gjërat për një përvojë pozitive

- Nicolae Florea
- Bullgari
Staf fantastik dhe ndjekje në kohë
Testimonial

BlueMagic është një klinikë e pajisur mirë për transplantin e flokëve. Stafi i tyre fantastik merr një ndjekje të rregullt dhe në kohë. U ndjeva i qetë që nga momenti kur mora transplantin tim nga BlueMagic.

- Giuliano Baku
- Shqipëri
Floke super te dendur
Testimonial

Rezultatet mahnitëse dhe të dendura! Flokët duken natyral dhe shërbimi ishte fantastik. Kushëriri im dhe unë e bëmë 5 muaj më parë dhe jemi më se të kënaqur me rezultatin, 100% e rekomanduar. Nëse dëshironi të jeni krenarë për pamjen dhe flokët tuaj me cilësi të lartë mjekët zgjedhin BlueMagic Group.Gjithashtu shijuam qytetin e bukur të Stambollit me staf të ngrohtë dhe shërbime me 5 yje!

- Arben & Astrit 
- Maqedoni
“Duhet ta lexosh kete!!! Shume e vlefshme”
Testimonial

Ju duhet ta lexoni këtë !!! Shumë i besueshëm nuk mund të theksoj sa skeptik isha dhe sa shumë kërkime bëra (orë dhe orë) dhe të gjitha u shpaguan duke më çuar në klinikën e duhur. Nuk mund t’i rekomandoj këta njerëz Besoj se kjo klinikë ishte e duhura për mua dhe nuk besoj se ndonjë tjetër mund të ketë arritur atë që kanë për mua.

- Joseph Bua Otema
- Uganda
Shumë i kënaqur me procesin!
Testimonial

Që nga fillimi, udhëtimi im nga aeroporti deri tek vetë operacioni, duke përfshirë transportin dhe akomodimin ishte perfekt! Shumë i kënaqur me gjithçka.

- Mathew Campbell
- Irlandë
Procedurë pa dhimbje dhe kirurgë profesionistë!
Testimonial

Procedura ishte pa dhimbje, dhe stafi ishte shumë profesional. Nuk u frikësova aspak. Hoteli ka qenë më i miri që kam parë ndonjëherë në jetën time. Kirurgu dhe ekipi i tij mjekësor ishin shumë miqësorë. profesional dhe i pergjegjshem ndaj nevojave te mia.U be vetem ne 6 ore!

- Daniel Marquez
- Meksikë
Klinika e sjellshme dhe e ndershme...
Testimonial

Anëtarët e Klinikës ishin shumë të sjellshëm dhe të ndershëm. Unë jam japonez… Edhe pse kishte pasur pengesa gjuhësore midis turqishtes dhe japonezëve, anëtarët e klinikës u kujdesën vërtet për mua dhe përvojën time. Nëse një ditë do të bëj një seancë të dytë, BlueMagic do të jetë sërish zgjedhja ime. i

- Kazuki
- Japon
Përputhej me pritshmëritë e mia...
Testimonial

Gjithçka ishte ashtu siç thanë se do të ishte. Ata ishin mjaft të dobishëm dhe profesional, çdo pyetje e mia mori përgjigje. Tani e vetmja gjë që duhet të shohim është nëse flokët do të rriten dhe shpresojmë se do të sa me shpejt!

- Marija Djuric
- Serbi
Ckemi, i kam besuar veten...
Testimonial

Ckemi, kam bërë transplantin tim të flokëve në BlueMagic Group, jam shumë i kënaqur me rezultatet, është një nga transplantet më të mira të flokëve në Turqi, do t’i rekomandoja pasi ata do të kujdesen për ju duke ju ofruar më të mirën. rezultatet.

- Julien Zlatea
- Rumani
Klinikë e besueshme dhe profesionale
Testimonial

Në vitin 2018, në vitin 2018, në calvo no es una obligación, ¡es una elección! todos los puntos de vista.

- Andrea Mantovani
- Itali
Shërbimi ndaj klientit është 10/10
Testimonial

Shërbimi ndaj klientit është 10/10, ata shpjeguan të gjithë procedurën në detaje dhe madje u kthyen në gjëra që nuk i kuptoja, duke iu përgjigjur çdo pyetjeje që kisha për qetësinë time. Përvoja ime në Klinikë ishte më se e kënaqshme!

- Adam Uber
- Mbretëria e Bashkuar

Merrni KONSULTEN tuaj falas!

Jeni kuriozë të dini se si do të shkonte transplanti juaj i flokëve? Lidhu me ne sot dhe le t'ju ndihmojmë të kuptoni çdo gjë me ndihmën e ekspertëve. & na lejoni t'ju japim detaje të plota me ndihmën e një konsultimi falas.

Profie Merrni konsultë falas