Pagesa Fleksibel
Kontaktoni

Duke enderruar floket e
tu te bukur?
Lidhu me ne tani!

Call
Telefoni
020 3627 7833
clock
Orët e Hapura
E hënë - e shtunë: nga 9 e mëngjesit deri në ora 6 pasdite
8 + 6 =
London
Head Consultancy Office

Unit 104, The Light Box, 111 Power Rd, Chiswick, London W4 5PY, United Kingdom

Istanbul
Clinic and Office

14 Meşrutiyet Vali Konagi Cad, Hacı Mansur Sk. No: 14, 34363 Şişli/İstanbul, Türkiye

Tirana
Medical Consultancy office

3 Kullat, Kulla Nr.1, Rruga Dervish Hima, Tirana 1001, Albania

Merrni KONSULTEN tuaj falas!

Jeni kuriozë të dini se si do të shkonte transplanti i flokëve tuaj? Lidhuni me ne sot dhe na lejoni t'ju ndihmojmë të kuptoni gjithçka në detaje të plota me ndihmën e një konsulte falas. Konsulentët tanë mjekësorë janë një mesazh larg!

Profie Merrni konsultë falas