Pagesa Fleksibel
Rezultatet Para dhe Pas

Rezultatet pas transplantit të flokëve Suksesi i BlueMagic

Për të parë se si transplanti ynë profesional i flokëve mund t'ju ndihmojë të dukeni dhe të ndiheni më mirë.

play-icon
Giuliano Baku
Albania, 25yo
play-icon
Imran Hussain
United Kingdom, 32yo
play-icon
Kazuki Yamada
Japan,27yo
play-icon
Brendan Fernandez
Canada,35yo
play-icon
Marija Diric
Serbia, 33 yo
play-icon
Michele De Francesco
Italy,48
play-icon
Andrea Mantovani
Italy,29yo
play-icon
Joseph Bua-Otema
London,33yo
play-icon
Freeston and Adam
UK,34yo
Instagram

@bluemagicgroupclinic

Youtube

BlueMagic Group - Transplanti i flokeve

Kontaktoni

Duke enderruar floket e
tu te bukur?
Lidhu me ne tani!

Call
Telefoni
020 3627 7833
clock
Orët e Hapura
E hënë - e shtunë: nga 9 e mëngjesit deri në ora 6 pasdite
3 + 2 =
London
Head Consultancy Office

Unit 104, The Light Box, 111 Power Rd, Chiswick, London W4 5PY, United Kingdom

Istanbul
Clinic and Office

14 Meşrutiyet Vali Konagi Cad, Hacı Mansur Sk. No: 14, 34363 Şişli/İstanbul, Türkiye

Tirana
Medical Consultancy office

3 Kullat, Kulla Nr.1, Rruga Dervish Hima, Tirana 1001, Albania

Merrni KONSULTEN tuaj falas!

Jeni kuriozë të dini se si do të shkonte transplanti i flokëve tuaj? Lidhuni me ne sot dhe na lejoni t'ju ndihmojmë të kuptoni gjithçka në detaje të plota me ndihmën e një konsulte falas. Konsulentët tanë mjekësorë janë një mesazh larg!

Profie Merrni konsultë falas