Pagesa Fleksibel
PERSE NE

Pse të zgjidhni Turqinë për transplantin e flokëve?

Turqia është një vend me kulturë dhe trashëgimi të pasur, i cili tani ka arritur kulmin e shkallës më të lartë në përparimin shkencor, teknologjik dhe mjekësor në mbarë botën. Vendet evropiane dhe aziatike që atëherë kanë filluar të konkurrojnë në turizmin shëndetësor. Kërkesa mbizotëruese për turizëm dhe ekspertizë mjekësore e ka bërë shtetin turk më të fokusuar dhe t’i japë prioritet edukimit dhe praktikave mjekësore, duke çuar rrjedhimisht në shumë universitete turke të profilit të lartë me identifikim ndërkombëtar, pa përmendur universitete të ndryshme moderne që mund të presin një të ardhme më të ndritur.

Një nga seksionet më të specializuara dhe jetike për t’u përhapur në Stamboll dhe në të gjithë Turqinë është Kirurgjia e Transplantit të Flokëve në BlueMagic Group, e cila ka arritur një reputacion dhe popullaritet të jashtëzakonshëm për paketat e saj luksoze gjithëpërfshirëse. Kjo ka bërë që BlueMagic Group Clinic të bëhet një nga më të mirat në Stamboll dhe Turqi për të qenë vendet më të avancuara globalisht në implantimin e flokëve.

Kirurgjia e transplantimit është alternativa më e mirë për dikë që lufton për të mbajtur flokë të shëndetshëm dhe për të parandaluar tullacën, dhe zgjidhja më e mirë për ju është BlueMagic Group International duke pasur parasysh normat më të larta të suksesit dhe paketat gjithëpërfshirëse të pushimeve që vijnë së bashku me të.

 

Pionierë në mbjelljen e flokëve!

BlueMagic Group International është pionieri në mbjelljen e flokëve me një klinikë të avancuar në Stamboll. Ne ofrojmë shërbimet e cilësisë më të lartë me paketat më të mira me kosto efektive, duke na bërë klinikën më të mirë të disponueshme të transplantit të flokëve. Baza jonë është vendosur në mbarë botën me një zyrë Konsulence në Londër dhe Klinikën e Konsulencës Mjekësore në Shqipëri.

Pse transplantimi i flokëve turk është më i miri për ju:

 • Teknika moderne
 • Paketa gjithëpërfshirëse të trajtimit
 • Një qëndrim për kohën e lirë
 • Faktori i pushimeve
 • Më pak të shtrenjtë

Çfarë e bën BlueMagic Group të veçohet:

 1. 01

  Paketat tona gjithëpërfshirëse do t'ju japin një përvojë të plotë duke përfshirë akomodimin luksoz, kostot e udhëtimit dhe kostot e transportit gjithashtu

 2. 02

  BlueMagic Group është i famshëm në mbarë botën për përdorimin e teknologjive më inovative dhe më të fundit si MICRO FUE SAPPHIRE me cilësi të lartë dhe transplantin e flokëve DHI CHOI PEN

 3. 03

  Teknika jonë e specializuar Sapphire FUE përdor tehe të bëra nga safiri i çmuar i çmuar dhe i qëndrueshëm për të shmangur gjakderdhjen e tepërt dhe për mikro-prerje të përsosur

 4. 04

  Klinika jonë ultra-moderne e pajisur plotësisht me një gamë të gjerë teknikash të avancuara jo vetëm që ju jep një trajtim, por ju bën të përjetoni magjinë!

Pse të zgjidhni Turqinë për veten tuaj Transplanti i flokëve?

 • Why
  Turqia - Kryeqyteti i transplantit të flokëve

  Meqenëse Turqia njihet si “Kryeqyteti i transplantit të flokëve” për shkak të ekselencës së saj për t’u përvetësuar me BlueMagic Group dhe shumë klinika të tjera të transplantimit të flokëve që është e mbushur me rezultate dhe përvoja të shkëlqyera.

 • Why
  Transplanti i flokëve me një kosto të përballueshme

  Një nga arsyet kryesore që Turqia të jetë destinacioni më i preferuar për turistët mjekësorë që kërkojnë shërbimet më të mira të transplantit të flokëve është kostoja e saj. Turqia do t’ju ofrojë çmimet më të përballueshme për një transplant për shkak të konkurrencës dhe gjithashtu mbështetet nga Ministria Turke e Shëndetësisë.

 • Why
  Transplanti i flokeve plotësisht i akredituar

  Përveç Klinikave të Transplantit të Flokëve të akredituara nga JCI (Joint Commission International), Turqia po nxjerr vazhdimisht teknika të reja dhe të pajisura mirë për të ofruar shërbimet më të mëdha dhe të patëmetë për çdo pacient.

 • Why
  Përvojë dhe ekspertizë e dëshmuar

  Disa mjekë dhe klinika me përvojë që janë të specializuar në transplantin e flokëve kanë thirrur si një konkurs këtu në Turqi që krijoi kuriozitet midis secilit ofrues për të ofruar shërbimin më cilësor duke përdorur teknikat më të fundit me çmimet më të mira.

Our-Exp-Left

Transplanti i flokëve në BlueMagic Group

Së bashku me ekipin tonë të kirurgëve të certifikuar ndërkombëtarisht, ne nuk synojmë vetëm të ofrojmë më të mirën e asaj që mund të ofrojë mbjellja e flokëve dhe fushat kozmetike; ne gjithashtu sigurojmë rehatinë dhe qetësinë mendore të pacientëve tanë dhe e bëjmë vizitën e tyre sa më të këndshme dhe shpërblyese që të jetë e mundur. Kostot tona janë 70% më pak se MB, Itali dhe SHBA, pa kompromentuar cilësinë.

Trajtimet tona të plota ofrohen me çmime konkurruese dhe përfshijnë të gjitha kostot e akomodimit dhe transportit në Stamboll.

Zbulo me shume
Specialitetet tona

BlueMagic Group’s Specialitete

Merrni KONSULTEN tuaj falas!

Jeni kuriozë të dini se si do të shkonte transplanti i flokëve tuaj? Lidhuni me ne sot dhe na lejoni t'ju ndihmojmë të kuptoni gjithçka në detaje të plota me ndihmën e një konsulte falas. Konsulentët tanë mjekësorë janë një mesazh larg!

Profie Merrni konsultë falas