Pagesa Fleksibel
A jeni të përgatitur?

Për të Përjetuar Magjinë!

Ne jemi këtu për të bërë një magji mbi ju dhe flokët tuaj!

“Në BlueMagic Group, ne ofrojmë përvojën më të mirë për secilin dhe çdo transplantues të mundshëm flokësh. Shërbimet tona janë të njohura për të ofruar përvojë të klasit botëror për secilin klient tonën. Përvoja e BlueMagic Group do t’ju lërë të ndiheni të relaksuar, të rifreskuar, me energji dhe me vetëbesim pasi të ktheheni në trajtimin tuaj nga ne

Përveç trajtimit tuaj të transplantit të flokëve, të gjitha paketat tona janë gjithëpërfshirëse dhe gjithëpërfshirëse të kostos së akomodimit dhe transportit. Ne do të sigurohemi që t’ju ofrojmë vlerën më të mirë për paratë tuaja të fituara me vështirësi.

Ne ju sigurojmë një përvojë të lavdërueshme dhe të jashtëzakonshme që do t’ju lërë të magjepsur. Ne jemi këtu për t’u kujdesur për nevojat tuaja për restaurimin e flokëve dhe madje t’ju ofrojmë një përvojë të mrekullueshme udhëtimi në qytetin e bukur të Stambollit, Turqi.” Turkey.

Plani ditor

Një vështrim i vogël në udhëtimin tuaj në Turqi

Ne kemi planifikuar me kujdes çdo ditë tuajën në Turqi, duke kuptuar rutinën dhe orarin tuaj, këtu është një afat kohor i shkurtër që ju ta lexoni!

Our-Exp-Left
Dita 1

Mbërritja

Sapo të mbërrini në Stamboll të Turqisë; ne do të dërgojmë një automjet privat që do t’ju dërgojë në klinikën tonë në mënyrë që shoferi t’ju çojë në klinikën tonë për një sërë analizash gjaku dhe një intervistë mjekësore. Pasi të keni kryer testet dhe intervistat tuaja, shoferi do t’ju dërgojë përsëri në hotel nga automjeti ynë. Sapo të arrini në hotel, do ta keni vetëm pasditen dhe mbrëmjen.

Our-Exp-Left
Dita 2

Dita e Transplantit Tuaj

Analisti ynë i flokëve do të bëjë një analizë të duhur të flokëve tuaj përpara fillimit të procedurës së transplantit, ky akt do të bëhet nga një ekip profesionist mjekësh. Trajtimi juaj mund të marrë rreth 6 deri në 8 orë për të përfunduar. Pas procedurës, do të jeni të lirë të kaloni pjesën tjetër të ditës duke pushuar dhe relaksuar në hotel dhe të kaloni një mbrëmje të mrekullueshme në Turqi.

Our-Exp-Left
Dita 3

Një ditë për veten tuaj!

Sapo të zgjoheni në mëngjes, përgatituni të shijoni mëngjesin e mahnitshëm falas të servirur nga hoteli. Në këtë ditë, nuk do të keni nevojë të vizitoni klinikën, jeni të lirë të eksploroni qytetin e bukur të Turqisë dhe të shijoni gjithçka që ka. Ka kaq shumë për të bërë, nga kënaqësitë turke deri te pamjet e bukura, ka magji në çdo hap në Stamboll, Turqi. Pas një dite të lodhshme, do të ktheheni në dhomën tuaj të hotelit dhe do të kaloni natën duke pushuar dhe duke u përgatitur për nisjen tuaj të nesërmen.

Our-Exp-Left
Dita 4

Dita që largohesh me kujtime turke!

Përsëri, automjeti ynë do t’ju marrë nga hoteli dhe do t’ju sjellë në klinikën e flokëve në Stamboll. Deri atëherë, ne do t’ju ndihmojmë me një larje flokësh profesionale duke demonstruar dhe shpjeguar procesin e larjes së flokëve pas transplantimit për 2 të ardhshëm. javë pas operacionit tuaj. Pas kujdesit për mbjelljen e flokëve, mjeku juaj do t’ju japë një garanci të përjetshme për flokët tuaj të trashë të gjatë, që do t’ju japë qetësinë mendore se flokët tuaj nuk do të bien më kurrë. Më vonë, ne do t’ju ofrojmë medikamentin e dhënë për 10 ditët e ardhshme. Më vonë, automjeti do t’ju kthejë në dhomën e hotelit për të pushuar dhe për të paketuar gjërat tuaja në mënyrë që të nisemi për në aeroport. Pastaj do të të lëshojnë në aeroport për të hipur në fluturimin e kthimit për në shtëpinë tënde të ëmbël me një besim dhe personalitet krejt të ri.

Hoteli

Përjetoni luksin dhe mbretërinë në një hotel me 5 yje

“Përveç se ju jep një identitet dhe besim krejt të ri, BlueMagic Group, transplanti më i mirë i flokëve në Turqi ka mbajtur parasysh komoditetin dhe rehatinë tuaj gjithashtu.

Të gjitha paketat tona përbëhen nga një hotel me 5 yje për çdo klient në Elite World Hotel, është hoteli më luksoz dhe më i kërkuar i Stambollit. Për tre netë dhe katër ditë, do të përjetoni më të mirën që ofron ky hotel.

Dhomë uber-luksoze, mëngjes falas dhe një gamë e gjerë komoditetesh në pronën që përbëhet nga komoditete dhe shumë më tepër.

 Paketat tona përfshijnë gjithashtu tarifën e transportit tuaj, si p.sh. marrje dhe zbritje nga aeroporti, së bashku me transportin spitalor nga hoteli për t’ju mbajtur në një zonë të plotë rehati pas një transplanti flokësh në Stamboll.”

  Mëso më shumë
Media

BlueMagic Media Center

Për të parë se si transplanti ynë profesional i flokëve mund t'ju ndihmojë të dukeni dhe të ndiheni më mirë.

slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
Kontaktoni

Duke enderruar floket e
tu te bukur?
Lidhu me ne tani!

Call
Telefoni
020 3627 7833
clock
Orari i hapur
E hënë - e shtunë: nga 9 e mëngjesit deri në ora 6 pasdite
6 + 7 =

Merrni KONSULTEN tuaj falas!

Jeni kuriozë të dini se si do të shkonte transplanti i flokëve tuaj? Lidhuni me ne sot dhe na lejoni t'ju ndihmojmë të kuptoni gjithçka në detaje të plota me ndihmën e një konsulte falas. Konsulentët tanë mjekësorë janë një mesazh larg!

Profie Merrni konsultë falas